UiPath Foundation angajează Program Manager pentru Salt Către Viitor

0

Ești un project manager experimentat cu experiență în educație sau în crearea unor experiențe de învățare cu impact? Dacă da, ne-ar plăcea să te cunoaștem! 🌱

Sursa: aici.

Ce căutăm:

✅ Experiență solidă în project management: capacitatea de a proiecta, implementa și scala programe educaționale pentru copii.

✅ O experiență relevantă în educație: fie că ai predat în școli, ai dezvoltat programe educaționale, ai colaborat cu ONG-uri sau ai coordonat inițiative de învățare extracuriculare – experiența ta pedagogică este esențială pentru acest rol.

✅ O abordare colaborativă: vei lucra îndeaproape cu o echipă dedicată pentru a contribui la creșterea și impactul Future Acceleration Program.

Acest rol nu este doar despre project management — este despre modelarea viitorului și oferirea de oportunități copiilor din comunități defavorizate. 🏛️✨

📌 Ești interesat(ă) sau cunoști pe cineva potrivit pentru acest rol? Vezi detaliile aici: https://bit.ly/4giZiIn

Despre autor

avatar

Bun venit pe platforma de informație și educație pozitivă, RomâniaPozitivă.ro! Avem pentru tine peste 60 000 de exemple de Bine despre România de la peste 30 de autori și colaboratori încă din 2006. Susținem programe educaționale (învățare și dezvoltare) cu diverse tematici și am lucrat cu peste 10 000 de participanți în ultimii 20 de ani. La acest cont de autor publicăm articole, comunicate de presă, opinii și imagini pe care le primim de la colaboratori și parteneri, dar selectăm acele date care se potrivesc cu ceea ce dorim să promovăm pe platforma noastră. De Bine despre România.

Comentează

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.